Állásajánlat

Content marketing menedzsert keresünk!

Ha érdekelnek a jövő technológiái és szervezetei, jól írsz, és otthonosan mozogsz a közösségi média, valamint az e-mail marketing területén, akkor te vagy a mi emberünk!

Feladatok:
◎ képzésekkel és vállalati programokkal kapcsolatos tartalommarketing tervezése, elkészítése, utókövetése
◎ célcsoportok meghatározása, célzott tartalmak előállítása a különböző csatornákon működő üzenetek definiálásához
◎ offline kommunikációs anyagok fejlesztése és gyártása
◎ rendezvények tartalmi kialakítása, megszervezésük támogatása
◎ a KÜRT Akadémia ismertségének, márkahűségének támogatása
◎ kommunikációs csatornáink látogatószámának növelése
◎ sales leadek generálása, lead nurturing
◎ a KÜRT Akadémia offline és online kommunikációs csatornáinak menedzselése, beleértve a közösségi csatornákat és e-mail marketinget.

Elvárások:
● minimum 5 éves szakmai tapasztalat az alábbi területeken:
- online és/vagy offline tartalomgyártás, audience növelése
- cikkírás, social media menedzsment
- aktivitást nővelő tartalmak generálása
- e-mail marketing, szegmentálás és célzott tartalmak generálása
● erős elemzési készség, amely segít megérteni az célközönségünk tartalmi igényeit, kiválasztani a megfelelő kommunikációs csatornákat és folyamatosan optimalizálni azokat
● angol nyelvtudás
● jó kommunikációs készség
● projektmenedzsment készségek

Előnyt jelent:
◉ Alap SEO és Google Analytics ismeretek
◉ WordPress és képszerkesztő eszközök ismerete